Technika-Normy-Literatura


VENTOSYSTEM stawia sobie za najważniejszy cel rozwiązywanie ambitnych zadań inżynierskich z zakresu wentylacji obiektów kubaturowych w przemyśle. W oparciu o wiedzę techniczną, aktualne normy i przepisy staramy się proponować rozwiązania możliwie najlepsze technicznie i uzasadnione ekonomicznie.

Na następujących dalej podstronach znajdziecie Państwo wyjaśnienia i odnośniki do stosowanej przez nas praktyki inżynierskiej. Siłą rzeczy zawartość tych podstron będzie przybywać z biegiem czasu.

Rysunek 1 Rysunek 2 Rysunek 3 Rysunek 4

Umożliwiają wentylację naturalną, wspomaganą w razie potrzeby mechanicznie (do ok. 65.000 m3/h). Możliwe są do wykonania na żądaną wartość ochrony akustycznej.

Heatmover-S Heatmover-S Heatmover-S Heatmover-S Heatmover-S Heatmover-S Heatmover-S

Wywietrzaki Heatmover-S są najbardziej wydajne w tej klasie urządzeń na rynku (cvo = 0,735).

Czerpnie ścienne Czerpnie ścienne Czerpnie ścienne

Czerpnie ścienne żaluzjowe Thunderbird występują też w wersji izolowanej akustycznie (7 dB przy 45° otwarcia bez dodatkowych tłumików).

Schemat 1 Schemat 2 Schemat 3

Ich rola polega na ochronie otoczenia przed hałasem generowanym na hali przemysłowej. Mogą być zaprojektowane na każdą wymaganą wartość tłumienia dźwięku.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Tel. +48 691 27-27-72

nie należy obawiać się obliczania wentylacji naturalnej, bo teraz jest VENTOS - program obliczeniowy, który Ci to ułatwi!

YouTube GooglePlus